gdzie kupić perliczki


Uległość czyni je pięknymi..

Temat: Giełda Ptaków Wrocław - pomocy
Mieszkam we Wrocławiu, ale nie wiem gdzie przenieśli giełdy ptaków. Potrzebuję szybko informacji, ponieważ chcę kupić perliczki białe, a przez internet nie moge się jakoś dogadać. Albo niech chociaż mi ktoś poda hodowców perliczek na Dolnym Śląsku.
Źródło: forum.woliera.com/viewtopic.php?t=2727Temat: Adam Gnatek
oj Przemek musisz w końcu widzieć pozytywy a nie same negatywy, a w piątek zapakować kaczuszki i na targ wszystkie sprzedać i kupić perliczkę
Źródło: forum.woliera.com/viewtopic.php?t=6003


Temat: A.L.F
...z lodówki" Kate: "Alf, czy to prawda?" Alf: "Nie wiem, nie przypominam sobie" Willy: "Kate, widziałaś, Alf zeżarł sam 5kg surowego indyka" Alf: "No dobra zjadłem go. Poczekajcie może się jeszcze zwróci, sprawdzę wszystkie 7 żołądków, ekhhh, achhh, khee" Willy: "Dość! Dosyć! Przestań! Alf wystarczy" Czy jakoś tak ten dialog szedł i potem Willy skoczył do sklepu i kupił perliczki, bo w całym mieście szalała wichura i wrócił tylko z tym, super. Fajny serial, humor i teksty których się nie zapomina. Film pełnometrażowy mi się nie podobał bo to już nie było to samo choć fajne było z tymi jak ograł tych żołnierzy w pokera, to było niezłe . Ogólnie bardzooo miło wspominam ten serial , ach... dawne fajne czasy, jak będzie gdzieś na DVD to kupię i będę sobie od czasu do czasu obejrzę dla wspominki.
Źródło: forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=73591